Ето коя е бившата съпруга на Иво Аръков?(Снимки)

11.11.2022, 08:49 | Жълтини

СПОДЕЛИ:

Иво Аръков най-после проговори за проваления си брак и смъртта на бившата си съпруга Жени. Покойната половинка на актьора се казва Евгения Браун и е рускиня. Тя е била набор на любимия си, родена през февруари 1988 г., а Иво се е появил на бял свят през същата година, но в края на септември. Блондинката Евгения живеела в Лондон, където завършила висше образование и работела като адвокат. Двамата с Аръков се запознали именно в английската столица, когато Дон Жуан от Белослав се бе отдръпнал от актьорството и беше решил да напусне България.

Актьорът замина за британската столица в началото на 2016 г., след като претърпя крах със заведението, което отвори и фалира, малко след това го пребиха и се раздели с Мика Стоичкова, която любеше в продължение на малко повече от година. Поне два пъти в месеца Аръков хващаше самолета и отпрашваше към Лондон за 5-6 дни, където се снимаше в реклами и като статист в различни продукции и получаваше доста добри хонорари, от порядъка на минимум 400 лири (около 850 лева) на ден.

„Има много повече работа от тук. Имам проекти, но не такива, с които бих се похвалил. Както казва Христо Шопов, това е работа за поддържане на форма. Пътувам между София и Лондон постоянно. Искам да преследвам мечтите си, докато съм млад. Няма време за губене”, сподели преди години Иво и призна, че когато напуснал театралната сцена у нас, много негови фенове били разочаровани. Колегите му от театъра също му се обидили, че ги изоставя. „Реших да отида след това в Лондон, за да се разкарам от всичко. Исках да се дистанцирам, да намеря отново желанието си към сцената. Ако има човек, който ме издърпа от душевната тиня, това беше Радост Драганова. Намерих партньор, който също иска да се развива в позитивна посока“, призна преди дни красавецът. Имено предложението на Радост Драганова връща таланта у нас. Иво влезе в ролята на водещ на предаването „Мармалад“ през есента на 2016 г. и изкара почти 6 години като партньор на Радост на малкия екран. Предаването бе свалено тази пролет от ефира на Би Ти Ви и го смениха с „Животът по действителен случай“, където преди дни Младен от „Съни бийч“ седна на диванчето пред Алекс Сърчаджиева и разголи душата си.

Той ревниво пази личното си пространство в тайна, но реши да повдигне завесата и да разкаже най-съкровените си тайни. В емоционален разговор пред Алекс актьорът разказа за най-трудните си моменти – тогава, когато е бил предаден и измамен, останал без работа, без любов, без най-близкия си приятел. Иво Аръков сподели за всичко, през което е минал – за своите възходи и падения, за съпругата си, за моментите, в които е бил жертва на зложелатели, и за неизказаните думи към скъп човек.

„Много малко хора знаят, но аз съм губил хора по време на снимките на „Съни бийч“. Аз трябваше да продължавам да бъда в кондиция, за да се получи комедиен сериал, а не обратният ефект“, сподели той.

Актьорът призна и за трудните мигове, през които е преминал с Мика Стоичкова заради непрекъснатите интриги, които са били създавани около връзката им. Той намекна за грозни слухове, които идвали от бивше гадже, явно визирайки Мария Илиева, която беше в леглото му преди щерката на Камата. „Мика беше много ощетявана от това, защото целият този стрес се изливаше върху нея“, спомни си мачото и се изказа доста ласкаво за бившата си, като не скри, че тя е била ощетявана, защото е нямал време за нея.

След щерката на Камата е дошло запознанството му с Евгения. Двамата били много щастливи, докато блондинката не се влюбила в професията на мъжа си и решила и тя да става актриса.  „След като се разделих с Мика, си казах, че не искам да съм повече с жени, които са известни, нито актриси и певици. Искам човек, който да е тотално друга професия и да не търси да е известен. Много се влюбих в Жени, страхотен човек, уникално чувство за хумор, но когато ми каза, че иска да е актриса, избеснях. Всичко беше прекрасно, но защо пожела да е актриса?! Все пак я подготвих и я приеха да учи актьорско майсторство в Лондон, но дистанцията стана все по-голяма“ – призна екранният Младен. Той много искал да има деца от рускинята, но тя решила да гради кариера.

Двамата решили да се разделят временно, като родният секссимвол се прибрал у нас и раздялата им станала постоянна. Двамата взели решение да се разведат и всеки поел по своя път. За съжаление, преди малко повече от година Иво получил телефонно обаждане от брата на Жени, който му съобщил, че красивата блондинка вече не е между живите.

Моята бивша съпруга почина през 2021 г. Трябва да попитате моята настояща приятелка Габриела как преминах през това, защото беше доста смразяващо за мен. Рязко загубих почва под краката си, защото това е човек, когото съм обичал с цялото си сърце и душа. Ние се разделихме, преди да се разведем, защото се надявахме, че тази раздяла ще бъде кратка“, откровен е актьорът, който не крие, че съжалява, че Евгения е тръгнала да гради кариера и бракът им се е разпаднал. Жени наистина е много красива и е може би най-хубавата и естествена половинка на актьора. Аръков все още си задава въпроси как и защо е починала бившата му съпруга, като има съмнения, че е убита.

„Лондонската полиция е толкова отзивчива, че ти казват: „Момче, ти никога няма да разбереш какво се е случило”. Не искам да го коментирам, че може да е починала от насилствена смърт, но тя не е починала от КОВИД-19 – тя е млада жена, какво се е случило?”, пита се и до днес красавецът.

Част от почитателите на актьора се изненадаха от думите му, защото преди време Аръков заяви, че не знае от какво е умряла, но е изпаднала в депресия след развода им и така феновете му останаха с впечатление, че рускинята се е самоубила.

Иво вече от 2 години е обвързан с младата пловдивчанка Габриела. Двамата са се запознали по време на пандемията, като плейбоят от Белослав останал впечатлен от огромната й гръд, която се оказа дело на пластичния хирург д-р Енчев.

„Преди време трябваше да пътувам с мой приятел по негови ангажименти, но в последната минута той ми се обади, за да ми каже, че това няма да се случи и планът ни пропада. Само че аз вече се бях настроил, че ще напусна София и не исках да се откажа от тази идея, затова звъннах на Габриела, с която няколко дни по-рано се бяхме разбрали да се видим. Тогава обаче още не бяхме двойка. Когато се чухме, тя ми каза, че е извън столицата, затова с радост запалих колата и се отправих към мястото, на което бе тя. От онзи момент нататък сме почти всеки ден заедно” – призна наскоро Иво и така стана ясно как е започнала връзката им.

КОМЕНТАРИ 0

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

Яки проверки на камиони на магистрала „Струма“ днес

16.07.2026, 00:57


Подменят кашпите в центъра на Перник

16.07.2026, 00:42


Енергиен форум в защита на въглищните централи в Перник

15.07.2026, 14:19


Перник отбелязва 189 години от рождението на Апостола

15.07.2026, 13:52


Без предупреждение: „Електрохолд“ остави без ток жители на Перник

15.07.2026, 13:16


Перничанин оглави 112

15.07.2026, 12:38


Погнаха пернишката болница заради прегледите на турския офталмолог

15.07.2026, 11:48


Десетки перничани заедно гледаха полуфинала снощи, оставиха кочина

15.07.2026, 11:29


Мъж преби тийнейджър в Перник, съдят го

15.07.2026, 10:51


Майките от Перник излязоха на протест

15.07.2026, 08:25


Три пъти повече с чревните инфекции в Пернишко само за седмица

15.07.2026, 00:29


Перник изпрати една от жертвите на тежката катастрофа край Дупница

14.07.2026, 16:14


Инцидент прати известна пернишка тв водеща в болница

14.07.2026, 15:26


"Миньор" привлече бивш национал в редиците си

14.07.2026, 14:30


Омбудсманът подкрепи кандидатурата на Перник за Европейска младежка столица

14.07.2026, 14:20


1750€ в помощ на Веско събра благотворителна инициатива на танцов клуб

14.07.2026, 12:42


Почина Марио Мафията, остави Перник с едно голямо сърце по-малко

14.07.2026, 11:39


Нови влакове до Перник тръгват от септември

14.07.2026, 10:02


Изгоря кемпер, оборудван като ресторант. Причината неустановена

14.07.2026, 09:55


Мъж със счупени зъби след бой в центъра на Перник

14.07.2026, 09:48


Яки проверки на камиони на магистрала „Струма“ днес

16.07.2026, 00:57


Подменят кашпите в центъра на Перник

16.07.2026, 00:42


България е лошото дете на ЕС: Получи най-много предупреждения за наказания от ЕК

15.07.2026, 15:57


Голо и само: 5-годишно момченце избяга от брутална къща на ужасите

15.07.2026, 15:02


50 000 евро парична гаранция за Стоян Мавродиев

15.07.2026, 14:57


За Гинес: Заловиха шофьор с рекордните 4,60 промила алкохол

15.07.2026, 14:44


Енергиен форум в защита на въглищните централи в Перник

15.07.2026, 14:19


Преустановяват охраната на хижа "Петрохан"

15.07.2026, 14:14


Перник отбелязва 189 години от рождението на Апостола

15.07.2026, 13:52


Полицията още разследва "отвличане" за завърналия се бизнесмен

15.07.2026, 13:17


Без предупреждение: „Електрохолд“ остави без ток жители на Перник

15.07.2026, 13:16


Хиляди туристи в паника: Бодрум в пламъци, 12 хеликоптера гасят горския пожар

15.07.2026, 13:14


Перничанин оглави 112

15.07.2026, 12:38


Евтим Милошев разтърси системата: Извади на светло 400 изчезнали декара в Бояна

15.07.2026, 12:31


20 ГОДИНИ СТИГАТ: Радев маха бившата жена на Бойко от поста "почетен консул"

15.07.2026, 12:25


Погнаха пернишката болница заради прегледите на турския офталмолог

15.07.2026, 11:48


Десетки перничани заедно гледаха полуфинала снощи, оставиха кочина

15.07.2026, 11:29


Румен Радев за "Коалицията на желаещите": Отидохме да уважим Макрон, не за неформални срещи

15.07.2026, 11:15


ГДБОП с акция в Бургаско за злоупотреби във ВиК, свързани с областния председател на ДПС

15.07.2026, 11:09


Сигнал за бомба в Президентството

15.07.2026, 11:04


АНКЕТА