Николета с инфекция, не пуска докторите преди да си сложи грим

12.04.2012, 07:17 | Жълтини

СПОДЕЛИ:

Заради инфекция, която още не може да бъде овладяна, отказват да изпишат Николета Лозанова - Божинова от І АГ болница "Св. София".В понеделник плеймейтката все още беше на антибиотици, тъй като е с постоянна температура. Проблеми й създал и силиконът, който запушил млечните й жлези, издадоха източници на “ШОУ”от болницата, пише Novini.ng.“Показателите в урината й не са никак добри, поддържа температура между 37,5 и 38 градуса и е наложително да й се правят вливания с антибиотик. Тя обаче отказва да е на системи и настоява да й се маха абоката”, разказаха потресени медицински служители от АГ-клиниката.Те издават още, че Николета Нипостоянно се глезотела и давала зор да се прибира вкъщи. Според лекуващите я доктори обаче тя трябвало да остане в болницата най-малко 24 часа, след като температурата й спадне окончателно. До понеделник вечерта това все още не се беше случило.Лекарите все още не могат да открият източника на инфекцията. Едната хипотеза е, че тя се дължи на неизцедената кърма. Макар че първата работа на плеймейтката след раждането била да вземе хапчета за спиране на млякото, е възможно застоялата коластра да е предизвикала възпаление в организма й. Половинката на Валери Божинов така и не разбрала, че трябва да си цеди кърмата поне първите няколко дни и обвинила акушерките, че не са й казали. Те пък коментират, че е възможно многото силикон в гърдите й да е запушил млечните канали и оттам да е тръгнала инфекцията. Другият вариант е да е получила инфекцията следствие на секциото.Самата Николета обаче смятала, че високата температура се дължала на химическия масаж за отслабване. Това са инжекции, които се слагат подкожно в корема и предизвикват по-бързото му спадане. Дори и последната хипотеза да се окаже вярна, НиЛо не смятала да се отказва от инжекциите. Тя била по-загрижена за външния си вид, отколкото за здравето си, разкриха източници от “Света София”.Те издават още, че първият човек, който влязъл при нея след раждането на Никол, е бил... гримьорът Мис Бони. Всеки ден Николета отказвала всякакви манипулации и прегледи, докато майсторът на макиажа не си свършел работата. Плеймейтката дори настоявала лекарите и сестрите да не я гледат, защото не била гримирана.С прическата драмата била още по-голяма, тъй като не се правела всеки ден и трябвало да е трайна. Личният фризьор на пловдивчанката пристигнал с целия си арсенал от маши и препарати, за да я направи като за корица на списание.“Когато лекарите дойдоха за визитация, Николета ги накара да чакат, докато фризьорът оформи косата й. Майка й не пусна никого в стаята, а докторите не си тръгнаха, защото здравето й е в опасност. Още не можем да повярваме какво направи тази лигла!”, беснеят в болницата.“Тя наистина не струва нищо без грим, но може ли в този момент, без дори да погледне бебето си, да мисли за това”, одумват я сестрите в бившата “Тина Киркова”.В цялата болница са единодушни, че Николета е най-голямата лигла, раждала някога там. Плеймейтката е настанена в единствения ВИП апартамент на “народната болница” в близост до ромската махала, в която милионерската съпруга постъпи по спешност след подранилите болки, прилошаване и контракции.“Към всички пациентки отношението ни е еднакво. Единствената разлика е, че бебето е с нея през цялото време и няма външни лица в апартамента й”, разкриха пред “ШОУ” от отделението.Заедно с Николета в “Света София” лежи и майка й Еридина, която всъщност се грижи за малката Никол. До този момент плеймейтката не е проявила особен интерес към бебето си или поне не по-голям, отколкото към някоя кукла.На много по-голям интерес от нейна страна се радвал таткото Валери, който при всяка възможност бил в болницата и дори оставал да преспи при половинката. Източници на “ШОУ” издават, че когато футболистът пристигнал на втория ден след раждането, целият коридор на 5-ия етаж се изпълнил с охрана. Цели шестима гардове завардили входа и не пускали и пиле да прехвръкне при емоционалната среща между Божинов, половинката му и дъщеря им.През последните дни бебето дори не било извеждано от стаята и водено в неонатологията. Напротив – акушерките ходели в апартамента при малката да й взимат кръв и да проследяват развитието й. В понеделник сутрин те заварили спящите Валери и бебето Никол на корема му, а плеймейтката ги наблюдавала с насълзени очи./hotnews.bg
КОМЕНТАРИ 0

СВЪРЗАНИ НОВИНИ

Обновиха лекоатлетическата писта на стадион „Миньор“

26.06.2026, 13:48


Задържаха младеж за притежаване на вейп с наркотично вещество

26.06.2026, 13:33


Отиде си един от най-запомнящите се директори на пернишко училище

26.06.2026, 09:23


Обсъждат безводието в страната, 6 населени места в Пернишко са на режим

26.06.2026, 08:38


Перник празнува 97 години от обявяването си за град

26.06.2026, 08:04


Ремонтните дейности по ул. „Струма“ продължават с пълна сила

25.06.2026, 16:40


Бебе от Перник заболя от морбили

25.06.2026, 15:24


Разрешиха ползването на общински терени за кариери в Студена

25.06.2026, 14:21


Денислав Захариев преизбран за общински лидер на ГЕРБ Перник

25.06.2026, 13:39


Цистерна скъса мантинели на АМ „Струма“, предизвика катастрофа

25.06.2026, 13:30


SOS Център за обществена подкрепа Перник спечели националната награда „Кристално сърце"

25.06.2026, 11:44


Ученици, родители и институции обсъдиха рисковете от наркотичните вещества в Перник

25.06.2026, 11:38


ВСС обсъжда увеличаване на щата в Районен съд - Перник, министърът призова да се спре кадруването

25.06.2026, 10:27


Обичаният и уважаван от хиляди хора д-р Боянов празнува юбилей

25.06.2026, 10:24


Перничани скочиха срещу километричните задръствания в града в час пик /Видео/

25.06.2026, 09:27


Населено място в Перник потъна в боклуци

25.06.2026, 09:15


Уникален шоу спектакъл - "100 години Георги Парцалев" в Перник

25.06.2026, 06:54


Отличиха звездите на знанието и таланта в Пернишко

24.06.2026, 19:00


Така се прави! Облечени в бяло дами браха билки по изгрев в Дивотино

24.06.2026, 18:52


Около 1000 зрелостници от област Перник трябва сами да плащат здравните си осигуровки през летните месеци

24.06.2026, 13:59


Обвиненият за убийството в Угърчин може да получи доживотен затвор

26.06.2026, 16:16


Червен код за опасни горещини в Румъния

26.06.2026, 14:13


Вой до небето за бюджета

26.06.2026, 14:09


Ансамбъл „Етнофолк“ открива престижен международен фестивал в Италия

26.06.2026, 14:02


Кирил Стоев инспектира ремонтните дейности по важен общински път

26.06.2026, 13:54


Обновиха лекоатлетическата писта на стадион „Миньор“

26.06.2026, 13:48


Макс и Арон направиха демонстрация „Послушание“ на деца от Радомир

26.06.2026, 13:39


Скара на жар предизвика пожар в помещение, горя и къща в радомирско село

26.06.2026, 13:36


Задържаха младеж за притежаване на вейп с наркотично вещество

26.06.2026, 13:33


Експерти: Мантинелите са като солети - минаваш и няма нищо

26.06.2026, 10:32


Изоставен Ромео изгори къщата на бившата и родителите й

26.06.2026, 09:59


Отиде си един от най-запомнящите се директори на пернишко училище

26.06.2026, 09:23


Още една двойка се разпадна! Драго напусна жена си

26.06.2026, 09:16


Стартира традиционния Граовски събор „Видовден“

26.06.2026, 09:15


Санта Китана разби всички с разкритието си за новия мъж на Мария!

26.06.2026, 09:14


Бивша на Джизъса чака второ бебе от мастит бизнесмен

26.06.2026, 09:03


Шефът на тол управлението: От 2016 г. цените на винетките не са променяни

26.06.2026, 08:59


Токът и парното поскъпват от юли

26.06.2026, 08:55


Ергенът Виктор си клъцна носа

26.06.2026, 08:53


Цигарите поскъпват от август!

26.06.2026, 08:53


АНКЕТА