Ветераните по волейбол от Радомир разгромиха всички на състезание в Русе

Спорт

16 апр. 2018, 12:11

Снимки: Личен архив

Радомирци спечелиха златни медали на провелия се в град Русе международен турнир по волейбол за ветерани “РУСЕНСКИ ЛЕГЕНДИ 2018”. В състав играха Симеон Димитров, Радослав Йорданов, Мирослав Димиртов, Григори Гаргуша, Стефан Тодоров – Тигъра, Иво Костадинов и Любомир Петров - Джаза ВК ”Радомир” успя да победи всички отбори през уикедна и спечели златните медали на турнира.

По пътя към купата радомирци победиха отбора на Украйна, ВК Арда - Кърджали, а на финала при небивал екшън и пред пълна зала победиха домакините от ВК Дунав - Русе.

Споделете

0 коментара за “Ветераните по волейбол от Радомир разгромиха всички на състезание в Русе”